Şekerbank’tan emeklilere müjde!Şekerbank’tan emeklilere kazandıran peket!

Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler “Kazandıran Emekli Paketi” ile, 2.100 TL’ye varan nakit promosyondan % 0,90’dan başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisine, yurt içi bütün banka ATM’lerinden bedava nakit çekimden, senelik aidatsız kredi kartına kadar pek çok avantaja sahip olabiliyor.

Emeklilere yönelik “eve teslim emekli maaş” hizmetinden özel destek hattına kadar sektörde ilk ve tek olan uygulamalar yayınlayan Şekerbank, maaşlarını taşıyan emeklilere özel sunmuş olduğu ilavetenlıklı hizmetleri “Kazandıran Emekli Paketi” ile daha da genişletiyor.2.100 TL’ye varan promosyon

Şekerbank, “Kazandıran Emekli Paketi” ile maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilere 3 senelik taahhüt karşılığında maaş tutarlarına göre 375 ila 450 TL arasında değişen promosyon ödemeleri sunuyor. Maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler aynı vakitte iki otomatik ödeme talimatı verdiğinde 150 TL, 10 adet müşteri ile sınırlı olmak üzere yönlendirdiği her yeni emekli amacıyla de 150 TL olmak üzere toplam 1.500TL promosyona hak kazanacak. Böylece maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler toplamda 2 bin 100 TL’ye kadar nakit promosyon kazanabilecek.

Emekliye özel % 0,90’dan başlayan faiz oranları

Şekerbank, “Kazandıran Emekli Paketi” kapsamında promosyonların yanı sıra, yüzde 0,90’dan başlayan Faiz oranlarıyla masrafsız ihtiyaç kredisinden faydalandırıyor. Paket dahilinde ilaveten avantajlı faiz ile vade beklemeden istenilen an para yatırıp çekilebilen “Gece Gündüz Hesabı” da açılabiliyor.Yıllık aidatsız kredi kartı avantajı

Emekliler ilaveten Şeker Bonus kredi kartının ilk senesinde üyelik aidatı ücretinden muaf tutulurken, kredi kartı alan emekliler 1 sene süresince kiralık kasa hizmetinden de bedava yararlanabiliyor. Emekliler bunun dışında paket kapsamında kredi kartları ile yapacakları 500 TL’lik market harcaması ile 100 TL’lik bonus kazanacak.

“Kazandıran Emekli Paketi”nden yararlanmak için maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler, Şekerbank şubelerinden ek ücret vermeden para çekebiliyor, yurt içi bütün banka ATM’lerinden ise bedava bakiye sorgulama ve para çekimi yapabiliyor. Emekli maaş müşterileri, internet, mobil şube ve çağrı merkezi vasıtasıyla yapacakları havale ve EFT işlemlerini de bedava gerçekleştirebiliyor.Şekerbank şubelerinden işlemlerini yapacak olan emeklilere, işlemlerin tümünde öncelikli hizmet verilmesinin yanı sıra emekli maaş müşterileri, 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na bütün bankacılık işlemleri amacıyla 7 gün 24 saat ulaşabiliyor.

Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu “Şekerbank olarak emeklilerimizin hayatını kolaylaştırmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda da sektörümüzde ilk olan hizmetler sunuyoruz. Emeklilere özel verdiğimiz bütün ürün ve hizmetleri ‘Kazandıran Emekli Paketi’ ile bir araya getirdik. Böylece emeklilerimiz Şekerbank emniyeti ile bütün uygulamalarımızdan ilave olarak faydalanabilecek” dedi.

“Kazandıran Emekli Paketi”nden yararlanmak isteyen emekliler için son müracaat tarihi, 31 Mart 2020. Bu tarihe kadar sekerbank.com.tr’den ve Şekerbank şubelerinden müracaat yaparak maaşlarını taşıyabilecek.