R10.NET Herkese Kapılarını Açıyor!R10.net’den #EvdeKal Çağrısı

Yıllardır davetiyesiz üyelik kabul etmeyen R10.net‘den, dünyada ve ülkemizde bulunan koronavirüs hastalığından dolayı #EvdeKal projesi ile, yeni üyeliklere manuel onay yapmak şartıyla kapılarını açıyor!

Ülkemiz zor zamanlardan geçerken vatandaşlar, maddi sıkıntılar içine girmiş olabiliyor. Hal böyle iken r10.net bu duruma sessiz kalamıyor ve üzerine düşen görevi yapıyor!Bilgisayar ile içli-dışlı olan, r10.net’e üye olmak isteyen fakat davetiye bulamayan kişiler, bir süreliğine davetiyesiz şekilde r10.net’e üye olabilecek ve #evdekal projesi ile maddi açıdan kendine yeni kapılar açma şansı olacaktır.

Üye olma şartları neler?

  • T.C Kimlik Kontrol
  • Mail Onay
  • Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte Selfie çekerek fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor 
  • SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında Manuel Moderatör Onaylı şekilde herşey sorunsuz ise üyeliğinizi aktif ediyoruz.

Şuanda R10’a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.
1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü herşey onaydan geçecek yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır.
2. Boş bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( selfie ) görüntüsünü upload ederek kayıt işlemini tamamlayın.

Son Başvuru 10 Nisan 2020

Başvuru Yapmak İçin: https://www.r10.net/off-topic/2292853-r10-net-uyelik-alimi-davetiyesiz-manuel-onay-seklinde-kisa-sureli-aktif.html