Ev Hanımlarına Kredi İmkanıEv Hanımlarına Kredi 

Türkiye’de faaliyet gösteren neredeyse bütün bankalar, ev hanımlarına kredi veren bankalar kapsamındadır. Bankalar, genellikle kredi talebinde bulunan kişilerden gelirlerini belgelemelerini; maaş bordrosu gibi evrakları talep etmektedir. Fakat günümüzde, birçok banka artık gelir belgesi istemeden; kredi verebilmektedir.  

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar, başvuru yapan ev hanımlarına nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için, belirli tutarlarda kredi tahsis edebilmektedir. Ev hanımları yeni iş kurmak için ya da evde iş yapabilmek için bankaları finansman araçları olarak kullanabilmektedir.  İnternet üzerinden şubeye gitmenize dahi gerek kalmadan; kredi başvurusu yapabilir, başvuru yaptığınız bankaya ait bir banka hesabınız varsa; krediniz onaylanır onaylanmaz paranızın banka hesabınıza yatmasını talep edebilirsiniz. Birçok bankanın sağlamış olduğu bu kolaylık, kişilerin banka şubelerine gerek kalmadan kolaylıkla kredi almalarına olanak sağlamaktadır. Aşağıda sıralanan bankalar arasında PTT haricindeki bütün bankalar, internet ortamında kredi başvurusu yapılmasına olanak tanımaktadır. Bunların yanı sıra şubeye giderek, ATM’den başvuru yaparak ya da müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek de kredi başvurunuzu yapabilir, kredinizin banka hesabınıza yatmasını talep edebilirsiniz. 

Şimdi gelelim hangi bankların ev hanımlarına gelir belgesi istemeden kredi verdiğine… Ev Hanımlarına Hangi Bankalar Kredi Veriyor ? 
  1. Akbank 
  1. Enpara 
  1. Denizbank 
  1. Şekerbank 
  1. PTT 
Akbank Ev Hanımlarına Kredi 

Akbank, gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar arasında yer alan en köklü bankalardan birisidir. Üstelik şubeye dahi gitmenize gerek kalmadan, internet üzerinden kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz ortalama 5 – 10 dakika içerisinde incelenir ve tarafınıza bilgi içeren bir SMS iletilir. Kredinizin olumlu olması durumunda bankada hesabınız yoksa, şubeye giderek ilgili tutarı çekebilirsiniz.  

Akbank’ın resmi internet sitesinden kredi başvuru yapabilmek için; aşağıda yer alan adresi ziyaret edebilirsiniz. 
https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx Enpara Ev Hanımlarına Kredi 

Şubesiz bankacılık olarak tanınan ve kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmeden faaliyet gösteren sayılı bankalardan birisi olan Enpara, evinizden dahi çıkmadan kredi başvurusu yapmanıza olanak tanımaktadır. Fakat Enpara üzerinden kredi başvurusu yapabilmeniz için, Enpara üzerinden bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir. Enpara’dan kart başvurusu yaparak; kısa süre içerisinde adresinize teslim edilmesini talep edebilir ve ardından hiç beklemeden Enpara’nın internet ya da mobil şubesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Enpara, ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Enpara üzerinden kredi başvurusu yapabilmek için aşağıda yer alan adresi ziyaret edebilirsiniz. 

ZİYARET İÇİN TIKLAYIN

DenizBank Ev Hanımlarına Kredi 

Son zamanlarda devlet ile birçok iş birliğinde bulunan DenizBank, ev hanımlarına gelir belgesi istemeksizin kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. DenizBank ile kredi başvurusunda bulunmak için şubeye gidebilir ya da internet üzerinden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. DenizBank, ev hanımlarına özel olarak faiz belirlemektedir. DenizBank avantajlarından yararlanmak ve kredi başvurusunda bulunmak için aşağıda yer alan adresi ziyaret edebilirsiniz. 

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/paketler/ev-hanimi-paketi.aspx

ŞekerBank Ev Hanımlarına Kredi 

2020 yılında 100 Bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi çekilmesine olanak Tanıyan ŞekerBank, yalnızca işlem ücreti adı altında 500 TL kesinti yapmaktadır. ŞekerBank ev hanımlarına kredi başvurularını SMS, İnternet şubesi, Mobil uygulama ve aynı zamanda banka şubelerinden kabul etmektedir.  

ŞekerBank, gelir belgesi talep etmeyen, kişiler ev hanımı olsa da kredi vermektedir. ŞekerBank üzerinden İnternet şube aracılığı ile ev hanımlarına kredi başvurusu yapmak için; aşağıda yer alan adrese giriş yaparak başvuru formunu doldurabilirsiniz. 

ZİYARET İÇİN TIKLAYIN

Postaneden ( PTT ) Ev Hanımlarına Kredi 

PTT, ev hanımlarına kredi sağlayan devlet kurumlarından birisidir. PTT, anlaşma yaptığı bankalar aracılığı ile başvuru yapan vatandaşlara ve ev hanımlarına düşük faizli, avantajlı ve vadesi yüksek krediler vermektedir. PTT üzerinden kredi başvuru yapmak için PTT şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Postane ( Posta ve Telgraf Teşkilatı ) Aktif bank da dahil, birçok banka ile anlaşma içerisindedir. PTT’yi ziyaret ederek; kredi almak istediğinizi belirttiğiniz takdirde size özel olarak ödeme planı oluşturulur ve akabinde talebiniz işleme alınır. 

PTT ile iş birliği içerisinde olan tüm bankalar, gelir belgesi ve maaş bordrosu talep etmemektedir. Bu nedenle ev hanımı olan kişiler; finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) anlaşma yaptığı bankalardan kolaylıkla kredi çekebilmektedirler.